ZBIORNIKI NA SZAMBO JEDNOKOMOROWE DWUELEMENTOWE

Zbiorniki jednokomorowe dwuelementowe na szambo, deszczówkę, gnojowicę i inne ciecze wodne o pojemności 8 m3, 10 m3, 12 m3 oraz 15 m3. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co nie ma problemu z uzyskaniem odbioru budynków. Szamba jednokomorowe zbudowane są z jednej komory, bez żadnych przegród, natomiast z dwóch osobnych elementów. Zbiorniki mają na skutek tego zwiększoną pojemność, wskutek zastosowaniu dodatkowego elementu w postaci bryły betonowej nasadzanej na bryłę z dnem. To jest z kolei gwarantem otrzymania niezwykle dużej pojemności, przy zachowaniu niewielkich wymiarów. Zbiorniki jednokomorowe dwuelementowe są u nas na standardowym wyposażeniu (w cenie) posiadają kominek betonowy o średnicy 50 cm, oraz właz i pokrywę betonową. Posiadamy również żeliwne włazy za dodatkową opłatą.

Do zbiorników oferujemy różnego rodzaju akcesoria. zobacz poniżej w dziale akcesoria!

Świadczymy kompleksowe usługi od produkcji, aż po transport i montaż zbiorników w całym kraju. Naszym celem jest dostarczanie produktów i usług w jak najlepszej ofercie zachowując przy tym najlepszą jakość produktu oraz usług.  

Ponadto produkujemy kanały samochodowe na nowoczesnych formach, gdzie cement wibrowany jest na każdej ścianie i podłodze, gdzie uzyskujemy gładkie ściany co stawia nas przed konkurencją na 1 miejscu.  Konkurencyjne firmy robią to za pomocą ręcznych wibratorów do betonów, przez co nie osiągają takich efektów jak u nas i są mniej wodoszczelne.

Dofinansowanie Do Programu “Moja Woda”

Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe jest już w zasięgu ręki. 1 lipca 2020 r. rusza bowiem  nabór wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Moja Woda”.

Finansowaniem objęto zakup, montaż i uruchomienie instalacji pozwalających na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych na terenie nieruchomości objętej przedsięwzięciem.

Program „Moja Woda” będzie realizowany w latach 2020-2024, przy czym podpisywanie umów o dotacje zaplanowano do 30 czerwca 2024 r., a wydatkowanie środków do końca 2024 r.

 

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 791 887 861

Pliki do pobrania:

Lista naszych oddziałów: