Szambo betonowe 10m3 – najlepszy wybór

W Twoim domu mieszka 4-osobowa rodzina? Nasz flagowy zbiornik będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Nieczystości przechowasz na około 20-28 dni i nie potrzebujesz zezwolenia od starostwa. Nasze szambo 10m3 jest najczęściej wybieranym produktem, ponieważ jest to największy możliwy zbiornik, który możemy zamontować bez zbędnych formalności w urzędach.

Szambo 10m3 z dostawą do domu

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi, a więc zbiorniki na szambo sprzedajemy wyłącznie z transportem po naszej stronie. Posiadamy flotę nowoczesnych dźwigów HDS, które dostarczą szambo i zamieszczą w wykopanym wcześniej dole. Gotowe szambo betonowe 10m3 transportujemy do klientów i montujemy w dole o wymiarach 350x300x200. Transport szamb betonowych na terenie całego kraju!

Szambo betonowe 10m3 z pokrywą

Istnieje możliwość dobrania opcjonalnych dodatków do zbiornika, które z pewnością ułatwią korzystanie ze zbiornika. Najchętniej dobieranym produktem jest żeliwna pokrywa. Kolejnym ważnym dodatkiem jest płyta najazdowa, umożliwiająca przejazd aut osobowych nad zbiornikiem oraz parkowanie nad nim. Szambo 10m3 może być jednokomorowe, ale może być również dwukomorowe.

Wytrzymałe szamba betonowe 10m3

W BET-DAM szamba betonowe 10m3 produkujemy na nowoczesnych formach, a beton wibrowany jest na każdej podłodze i ścianie.

Produkujemy je z wibrowanego betonu B25W8, czyli betonu wodoszczelnego, który nazywany jest również betonem wysokowartościowym. Betonami wodoszczelnymi określa się betony o wskaźniku ≥ W8.

  • Wymiary zewnętrzne szamba: 300x240x175
  • Szamba dowozimy na terenie całej Polski!
  • Działamy w branży od lat i cieszymy się statusem lidera.
  • Nasze szamba betonowe posiadają atest PZH, aprobatę techniczną ITB
  • Konkurencyjne ceny.
  • 5 lat gwarancji!
W BET-DAM produkujemy szambo betonowe 10m3 zarówno w wersji jedno-, jak i dwukomorowej. Zbiorniki jednokomorowe nie posiadają żadnych przegród,
jak sama nazwa wskazuje, zbudowane są z tylko jednej komory. Jest to
najprostsze i jednocześnie gwarantujące szczelność rozwiązanie.

Zamów szambo 10m3 już dziś! +48 791 887 861