ZBIORNIKI PPOŻ

Zbiorniki przeciwpożarowe przeznaczone są do magazynowania wody na wypadek pożaru wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zapewnienia odpowiedniej ilości wody gaśniczej w krótkim czasie. Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, powinno się zaprojektować opcja poboru wody z hydrantu na cele przeciwpożarowe o wydajności 5, 10 dm3/s lub większej. Jeżeli z pewnych przyczyn niemożliwe jest uzyskanie takiego wypływu wody, trzeba zaprojektować zbiornik wody przeciwpożarowej, który będzie posiadał odpowiednią pojemność retencyjną. Pod względem konstrukcyjnym odpowiadają zbiornikom retencyjnym, uzupełnionym o odpowiednie wyposażenie.

W Tanie – Szambo tworzymy betonowe zbiorniki PPOŻ podziemne z betonu najwyższej klasy. Nasze zbiorniki posiadają atesty PZH i aprobatę techniczną ITB przez co spełniają wszelkie normy zabezpieczeń przeciwko pożarowych.  

Ponadto produkujemy kanały samochodowe na nowoczesnych formach, gdzie cement wibrowany jest na każdej ścianie i podłodze, gdzie uzyskujemy gładkie ściany co stawia nas przed konkurencją na 1 miejscu.  Konkurencyjne firmy robią to za pomocą ręcznych wibratorów do betonów, przez co nie osiągają takich efektów jak u nas i są mniej wodoszczelne.

Zadzwoń do Nas i zapytaj o szczegóły
+ 48 791 887 861

Lista naszych oddziałów: